خدمات ما

خدمات آموزشی بنیاد علمی آموزشی تدبیر

بنیاد علمی آموزشی تدبیر از سال 1378 خدمات آموزشی متعدد و متنوعی را به دانش آموزان، دانش پذیران، هنرجویان، دانشجویان، مدیران و اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه نموده است. خدمات آموزشی بنیاد طیف وسیعی از مخاطبان را در بر می گیرد. فعالیت های بنیاد شامل بخش های متعدد تحقیق و پژوهش ، آموزشی و مشاوره ای ، فرهنگی ، تالیف ، آموزش مدیران ، آموزش انگیزشی ، اجتماعی و رسانه ای می گردد.

ازجمله خدمات بنیاد می توان به خدمات

  • مشاوره،
  • کارگاه های آموزشی،
  • دوره های آموزشی تخصصی،
  • دوره های آموزشی بین المللی،
  • دوره های آموزشی مهارتی بازارکار،
  • دوره های آموزشی کاربردی،
  • دوره های مدیریت،
  • خدمات مدیریت مشاوره،
  • دوره های آموزش استاندارد،
  • دوره های آموزشی ممیزی ایزو و ... اشاره نمود.
دوره های آموزش تخصصی

یکی از اهداف بنیاد، ارتقاء سطح مهارت و توانایی های دانش پذیران، دانشجویان، کارآفرینان، مدیران از طریق برگزاری دوره های آموزشی تخصصی می باشد. برنامه ریزی های آموزشی انحصاری در بیش از 100عنوان برای این مهم، توسط دپارتمان های آموزشی بنیاد انجام پذیرفته است. با طی دوره های آموزش تخصصی، فارغ التحصیلان می توانند مدرک و گواهینامه معتبر و رسمی آن را دریافت نمایند.

کارگاه های آموزشی

برگزاری کارگاه های آموزشی و مشاوره ای برای افزایش مهارت های کاربردی افراد، بسیار موثر می باشد. براین اساس بنیاد، کارگاه های آموزشی متعددی را در طی سال برای علاقمندان و دانش پذیران گرامی برگزار می نماید. کارگاه های آموزشی در زمان کوتاه، اطلاعات مفید و کاربردی را در اختیار علاقمندان قرار می دهند. همچنین گواهینامه رسمی، شرکت در دوره نیز به شرکت کنندگان اعطا می گردد.

دوره های مهارتی بازارکار

شاهدیم اغلب افرادی که در دوره های آموزشی موسسات و مجتمع ها شرکت می نمایند، در فضای واقعی بازارکار نمی توانند آموخته های خود را به کار گیرند و عملا طی دوره ها صرف هزینه و زمان بدون نتیجه مطلوب می باشد. برای نخستین بار در ایران، دوره های مهارتی بازارکار، توسط بنیاد تدوین، طرح ریزی و اجرا گردید تا دانش پذیران با کسب مهارت های مورد نیاز بازارکار، موفقیت خود را تضمین نمایند.

دوره های آموزش بین المللی

با توجه به نیاز دانشجویان، فارغ التحصیلان دانشگاهی و همچنین مدیران و کارآفرینان به دوره های آموزشی روز دنیا، بنیاد تدبیر با همکاری موسسات و دانشگاه های معتبر بین المللی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی می نماید. این دوره ها در 1200 عنوان در رشته های مختلف هنری، مهندسی، مدیریت، بهداشت و سلامت و... برگزار و در پایان دوره به فارغ التحصیلان مدرک معتبر بین المللی اعطا می گردد.

دوره های آموزش مدیریت

با عنایت به نیاز جامعه،دوره مدیریت ارشد کسب و کار MBA و دوره های حرفه ای مدیریت کسب و کار DBA با هدف توسعه مهارت های تحقیق و پژوهش در کنار اصول به کارگیری دانش مدیریتی برای حل عارضه های سازمانی و بهره گیری از دانش روز دنیا، برای مدیران، کارآفرینان، مدیران حرفه ای، فارغ التحصیلان دانشگاهی و... توسط دپارتمان مدیریت بنیاد علمی آموزشی تدبیر برگزار می گردند.

دوره های مشاوره

دوره های مشاوره در 25 عنوان ازجمله مشاوره تحصیلی، هوش IQوEQ ، مدیریت استرس، مدیریت ذهن، درخت یادگیری، روش مطالعه PQ6R، روش مطالعه PQRST، مدیریت خواب، مدیریت خشم، مدیریت روابط، روابط دختر و پسر، روابط خانواده، اصول یادگیری و پیشرفت، اصول موفقیت، اصول برنامه ریزی و برنامه سازی، مدیریت پروژه و... توسط دپارتمان مشاوره بنیاد برای عموم برگزار می گردند.

دوره های آموزشی رسانه

با عنایت به اهمیت روزافزون رسانه در قرن 21 و نقش عمیق و تاثیر غیرقابل انکار آن بر فرهنگ عمومی جامعه، دپارتمان رسانه بنیاد علمی آموزشی تدبیر، اقدام به طراحی دوره های تخصصی در حوزه رسانه نموده است. این دوره های آموزشی به صورت کاربردی-مهارتی برگزار و به کلیه دانش پذیران و شرکت کنندگان که با موفقیت فارغ التحصیل می گردند، مدرک معتبر و رسمی اعطا می شود.

آموزش های عمومی مقاطع تحصیلی

از سال 1378 به صورت مستمر کلاس های آموزشی مقاطع تحصیلی دبیرستان - کنکور - دانشگاه با بهره گیری از اساتید زبده و مجرّب توسط دپارتمان آموزشی بنیاد تدبیر برگزار گردیده است. در طی این مدت بیش از 6000 دانش آموز و دانشجو از خدمات آموزش های عمومی مقاطع مختلف تحصیلی بنیاد استفاده کرده اند. پشتیبانی آموزشی، آزمون های آزمایشی و برنامه ریزی تحصیلی از دیگر خدمات بنیاد می باشد.